Kariéra

sipka_down

Kariéra

Máte zájem pracovat ve stabilní firmě, která se dynamicky rozvíjí?
Chcete se učit nové věci a být náležitě ocenění za svou práci?

Podívejte se na nabídku našich pracovních pozic a ozvěte se nám
na mail: info@termetal.cz nebo telefon +420 775 711 124

MONTAŽNÍ PRACOVNÍK

Hledáme montážního pracovníka z Blanska a okolí!
Pokud jsi manuálně zručný, flexibilní a rozumíš technické dokumentaci, přidej se k nám!

Náplň práce:

- Instalace a montáže vstupních systémů dle požadavků technické dokumentace
- Komunikace se zákazníky
- Zaškolování obsluhy vstupních systémů

Požadujeme:

- Spolehlivost, zručnost, pečlivost
- Technickou zdatnost, technické myšlení, orientace v technické dokumentaci
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Ochotu cestovat po celé ČR
- Řidičský průkaz (musíš být aktivní řidič)
- Elektro vzdělání - vyhláška č.50/1978, paragraf 6 (není podmínkou, je výhodou)

Nabízíme:

- Odpovídající platové ohodnocení
- Stabilní zaměstnání u rostoucí společnosti

SERVISNÍ TECHNIK

Hledáme šikovného a zodpovědného člověka na pozici servisní technik.

- opravy vstupních systémů (automatické dveře, vrata, brány, rolovací mříže,…)
- držení servisní pohotovosti
- školení obsluhy
- diagnostika závad a specifikace náhradních dílů
- provádění periodických servisních prohlídek
- komunikace se zákazníky a servisním dispečinkem

Požadujeme:

- elektro vzdělání
- orientace v technické dokumentaci
- vyhláška č.50/1978, paragraf 6
- praxe na obdobné pracovní pozici výhodou
- ochota cestovat po celé ČR a SR
- aktivní řidič (skupina B)
- komunikativnost
- zodpovědnost a aktivní přístup k práci
- zručnost, pečlivost

Nabízíme:

- Služební vůz
- Telefon
- PC

Pokud vás něco zaujalo, můžete nás kontaktovat:
sipka_up_white